DĀVANU IESAIŅOŠANA

Dāvanas pasniegšana ir visnotaļ maģisks un satraukuma pilns brīdis.
Svarīga ir ne tikai rūpīgi izvēlētā dāvana, bet arī tās iesaiņojums, jo pirmā pazīme, kas liecina, ka dāvana tiek dāvāta no visas sirds ir tās iepakojums.

• • •
Jau no seniem laikiem vēlme slēpt dāvanas identitāti ir bijusi neatņemamu sastāvdaļu dāvanas pasniegšanas procesā.
Tas mirklis, kad estētiski iesaiņotā dāvana nonāk Jūsu drauga rokās un viņa acis sāk mirdzēt no prieka, neziņas un saviļņojuma ir neaprakstāms!
Viņš nespēj vien sagaidīt, kad varēs ķerties klāt pie dāvanas izsaiņošanas un apmierinās savu zinātkāri – kas tad tur slēpjas!
• • •

Mūsu klientu serviss ir gatavs Jūsu svētku dienu padarīt vēl īpašāku, palīdzot iesaiņot jebkāda izmēra un veida dāvanas. Jūs varat izteikt savas vēlmes un redzējumu, kādam vajadzētu izskatīties gala rezultātam un mūsu klientu serviss parūpēsies, lai dāvana izskatītos neatvairāma, kārdinoša un pat mazliet maģiska.

Jums būs iespēja pašiem izvēlēties, kādu iesaiņojuma papīru Jūs vēlaties izmantot. Pie mums ikviens atradīs sev vispiemērotāko, piedāvājam tādus iesaiņojuma papīrus kā:
Spīdīgus, mirdzošus un zaigojošus papīrus. Paredzēti tiem, kam patīk krāšņas un iznesīgas lietas. Šāda veida papīriem piemīt ļoti patīkama tekstūra. Tā ir maiga, mazliet pat slidena un šajos papīros iesaiņotu dāvanu būs grūti nepamanīt, jo tā mirdzēs pati par sevi!
Eko un papīra iesaiņojums paredzēts tiem, kam patīk dabiskas, veselīgas un dabai draudzīgas lietas. Papīrs ir mazliet raupjš, viļņains, bet vizuāli pievilcīgs. Tas spēj piešķirt dāvanai pavisam savādāku nokrāsu un pašreiz ir ļoti aktuāls.
Vienkrāsaini, svītraini un ar zīmējumiem apdrukāti papīri paredzēti tiem, kam patīk atšķirties no citiem un nebaidās spēlēties ar krāsu gammām. Papīri ar apdruku patiks bērniem un iepriecinās ikvienu, kam patīk raibas lietas.
Auduma dāvanu lentas tiks pieskaņotas dāvanu papīram un mūsu klientu serviss parūpēsies par skaistu un elegantu pušķi. Dekoratīvie pušķi tiek veidoti īpaši pielāgojot dāvanu saturam, gadalaikam, vēlmēm vai dāvanas vēstījumam. Piemēram, vasarā pušķis tiek veidots ar ziediņiem, mazajiem ābolīšiem, Valentīndienā ar sirsniņām, rožlapiņām, Ziemassvētkos ar egļu čiekuriem un rotaļlietām. Pieejams ir viss, lai realizētu Jūsu ieceres.
 
Plašs klāsts ir pieejams arī dāvanu kastēm. Tās ir dažādos izmēros un formās. Patiesu pārsteigumu Jums sagādās tematiski noformētās kastītes, jo ikvienai no tām ir pārdomāts un pievilcīgi izstrādāts dizains.
Kā noslēdzošā nianse, dāvanu iesaiņojumā, ir zīmogs. Šī mazā detaļa ir nozīmīga ar to, ka tā radīs augstu kvalitātes sajūtu. Protams, ka no tā var atteikties, bet sarkanais iespied zīmogs būs maza, atsvaidzinoša odziņa dāvanas iesaiņojumā.