1 Kā nopirkt dāvanu?

Izvēlieties vēlamo dāvanu un nospiediet uz „pirkt dāvanu”. Lai pārliecinātos, ka grozā ir ievietota vēlamā dāvana, nospiediet „Noformēt pasūtījumu”. Kad būsiet pārskatījuši grozu, nospiediet „Noformēt pasūtījumu (paypal)”. Izvēlieties dāvanas piegādes veidu un tad pārejiet pie apmaksas. Pārbaudiet, vai norādītie dati ir pareizi, izvēlieties dāvanas apmaksas veidu. Tas arī viss, atliek tikai gaidīt, kad dāvana tiks Jums piegādāta!

2 Kā tiks piegādātas dāvanas?

Pirms dāvanas apmaksas varēsiet izvēlēties tās piegādes veidu. Dāvanu čekus varat izdrukāt pats vai nosūtīt adresātam pa e-pastu. Dāvanu čekus, kartes un komplektus visā Latvijas teritorijā uz mājām vai uz darba vietu var piegādāt kurjers. Tāpat dāvanas varat paņemt Rīgā esošajā birojā.

3 Ko darīt, ja dāvana ir vajadzīga tūlīt pat?

Izvēlieties elektronisko „Postcard.lv dāvanu” čeku, kuru varēsiet izdrukāt pats vai nosūtīt saņēmējam uz e-pastu.

Kā tas darbojas?

  1. Izvēlieties dāvanas piegādes veidu „elektroniskais čeks”
  2. Apmaksājiet dāvanu internetbankā.
  3. Mēs nosūtīsim dāvanu čeku PDF formātā uz Jūsu norādīto e-pastu un Jūs varēsiet čeku izdrukāt un tūlīt arī uzdāvināt.

4 Kur atrast iepriekš izveidotos un apmaksātos pirkumu grozus?

Visi apmaksātie un neapmaksātie pirkumu grozi atrodami mājas lapas www.postcard.lv sadaļā „Pirkumi“. Ja šajā sadaļā paliek neapmaksāti pirkumu grozi, pēc dažām dienām tie automātiski tiek izdzēsti.

5 Kāds ir derīguma termiņš dāvanu čekam?

Katra dāvanu čeka aprakstā (tāpat arī uz dāvanu iepakojumiem) ir norādīts derīguma termiņš, kuru skaitīt sāk no dāvanas iegādes dienas. Informāciju par dāvanas derīguma termiņu un vērtību vienmēr var pārbaudīt.

6 Vai internetā pirktās dāvanas ir drošas?

Jā! Dāvanu čeku, karšu un komplektu drošību nodrošina uz tiem esošie unikālie svītrkodi. Tie palīdz identificēt dāvanu, tādēļ to var izmantot tikai vienu reizi.

Drošības kods

7 Ja dāvanu čeks vai karte ir iegādāta ar atlaidi, vai šī informācija būs redzama saņēmējam?

Nē, šī informācija būs redzama tikai izvēloties dāvanu čekus un tos apmaksājot. Dāvanu kartes veidotas tā, ka to akciju cenu var viegli noņemt, tādēļ dāvanas saņēmējs atlaides summu neredzēs.

8 Kā saņēmējam izmantot dāvanu?

Cilvēkam, kas saņēmis dāvanu, ir jāreģistrējas* pie pakalpojuma sniedzēja. Nonākot pakalpojuma sniegšanas vietā, ir jāiesniedz dāvanu čeks, dāvanu karte vai komplektā esoša karte ar svītrkodu. Un tad vien atliek izbaudīt pakalpojumu! * Reģistrācija nav nepieciešama visām dāvanām. Informācija par nepieciešamību iepriekš rezervēt pakalpojuma laiku ir norādīta pie katra dāvanu čeka un uz katras dāvanas iepakojuma.

9 Derīguma termiņš

Turpmāk variet būt pārliecināti, ka cilvēks, kas saņēmis dāvanu, paspēs to izmantot! Visu gadu derīgie dāvanu čeki nodrošina maksimālas iespējas izmantot dāvanu, un tas īpaši aktuāli ir tiem, kas iegādājas sezonas dāvanas. Varbūt zināt, ka jubilārs sapņo par lēcienu ar parašūtu vai vēlas papeldēt ar kajaku? Droši dāviniet šo izklaidi arī gada aukstajā periodā, jo dāvanu izmantot varēs visu nākošo gadu un dāvanu saņēmušais cilvēks izvēlēsies viņam vispiemērotāko laiku. *Derīgums netiek piemērots akciju čekiem.

10 Kā pārbaudīt dāvanu kartes derīgumu?

Pārbaudīt dāvanu kartes derīgumu varat ievadot 13 ciparu kodu sadaļā “Pārbaudīt dāvanu kartes derīgumu”, pēc tam spiediet pogu pārbaudīt. Lai pārbaudīt derīguma termiņu, spiediet šeit!

11 Ko darīt, ja Postcard dāvanu kartes derīguma termiņa laikā uzņēmums, kura Postcard karti esmu iegādājies, izbeidz savu darbību vai šo preci vai pakalpojumu vairs nepiedāvā?

Sazinies ar mums, un mēs atmaksāsim Tev naudu, ko iztērēji par Postcard dāvanu kartes iegādi.

12 Ko darīt, ja uzņēmums atsakās pieņemt manu Postcard dāvanu karti?

Mēs izvēlamies tikai uzticamus sadarbības partnerus, tāpēc šāda situācija nevarētu rasties. Tomēr, ja rodas problēmas, noteikti sazinies ar mums.

13 Kas notiek, ja manai Postcard dāvanu kartei beidzas derīguma termiņš?

Ja Tavai Postcard dāvanu kartei beigsies derīguma termiņš, Tu to vairs nevarēsi apmainīt ne pret preci vai pakalpojumu, ne atpakaļ pret naudu. Tādēļ izmanto Postcard dāvanu karti savlaicīgi.

14 Vai es varu Postcard dāvanu karti samainīt pret naudu?

Nē, Postcard dāvanu karti vari samainīt tikai pret iegādāto preci vai pakalpojumu.

15 Ka lejupielādēt sertifikātu, ja ir pagājušas jau 5 dienas, kopš pirkuma veikšanas brīža?

1) Ir nepieciešams piereģistrēties ar tādu pašu e-pastu kādu norādījāt, kad iegādājāties dāvanu. Pēc reģistrācijas nepieciešams aktivizēt savu kontu spiežot uz saites, kuru nosūtījām Jums uz e-pastu.
2) Dodieties uz sadaļu “Mani pirkumi” .
3) Spiediet uz pogu “Vēlaties atkārtoi lejupielādēt sertifikātu?” un tālāk ievadiet telefona numuru, kuru norādījāt pirkuma veikšanas brīdī.
4) Pēc visu soļu izpildīšanas parādīsies Jūsu sertifikāts pieejams lejupielādei.